укррус

Телефони у Броварах

  Активний центр, стрибуни, ходунки Амазон
  Активний центр, стрибуни, ходунки Амазон
  Як це працює?

  Доставка: 70 грн

  Умови прокату

  Ви вносите заставу:

  120 грн

  авансовий платіж:

  480.00 грн

  - якщо у нас вперше;

  Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

  Активний центр, стрибуни, ходунки Амазон

  Авансовый платіж (+Застава) 1-7 днів 8–14 днів 15–21 день 22–30 днів далі
  480 (+120) = 600 грн 250 грн 375 грн 420 грн 480 грн 16 грн/доба

  Доставка по Броварах - 70 грн + оплата таксі

   

  Якщо у вас погодки і один малюк ще зовсім крихітний, а інший постарше - це просто ідеальний варіант! Тому, що однією і тією ж іграшкою можна розважити обох карапузів. Поки немовля вивчає килимок, старший освоює активний центр. 2 зайців одним активним центром можна укласти)) Навіть при тому разнообраціі дитячих товарів, які ви можете орендувати в немовляти Послуги для своїх малюків - подібних речей більше немає.

  Підходить для малюків до 2 років.

   3 рівня висоти, що теж далеко не завжди зустрічається. Зазвичай - всього два. Сидіння з трусиками крутиться на 180 градусів, обертається легко, ну прям як по маслу) Дно можна зафіксувати в рухомому, состянии легкого похитування, а можна виставити підпірки і конструкція стоятиме нерухомо Безліч музичних елементів. Ніжки центру пружинять. Чи не так сильно як в стрибунців, але досить, щоб додати різноманітності життя і розвитку дитини)) Пластик дуже міцний, всі деталі виконані якісно, ​​тканину килимка і трусиків гіппоалергенна.

   А ось що вражає так це килимок. Абсолютно точно, він не може змагатися з повноцінними розвиваючими килимками. Дуже шкода, що виробник не здогадався додати на поверхню килимка різних фактур, а опорам для стійкості не завадило б бути важчі чи що. Особисто я сенсу в цьому килимку бачу мало, але мені однозначно є з чим порівнювати. І ще я знаю, що обов'язково знайдуться карапузи, які душі в ньому сподіватися не будуть. Одним словом - треба пробувати!

  Іграшки: з 2 дуги мавпами, об'ємна дуга з шарудячим листочками і 2-мя висячими метеликами з крильцями, що шарудять. Поряд з дугою на на гілці дерева, сидить папуга, який забавно тріщить. При цьому, всі ці елементи ще й крутяться.

  З іншого боку на прутик присіла яскрава бабка. Стеблинка крутиться, а бабка тут для того, щоб можна було пальчиками помацати фактурні крильця (що однозначно розвиває дрібну моторику). На глобусі три кнопки, що світяться з мордочками тварин: мавпочка, кіт, папуга. Якщо натиснути на них вони видають характерні для цих представників флори і фауни звуки. Іграшки кріпляться на липучках У кожної окремо звук вмикається і вимикається - автономне живлення, Ура! Це для сімейного спокою - просто неоціненний бонус.

  Хамелеон - найкрутіший. Якщо його стукнути гратиме мелодію а в животику замигають різнокольорові вогники. Мелодії різні - 4 шт.

  3 птаха з музичними інструментами у птаха посередині крутиться бубон і ще і дзвенить при цьому.

  Озеро, де серед латаття уживаються крокодил і черепаха. У крокодила розбирається спина. Знімні частини тримаються за стрічки і тому не загубляться :-) під зйомними частинами кнопочки. Вони різні за формою, кольором. Якщо натиснути, то видають при першому натисканні звук стуку (стільки разів яка цифра), при повторному натисканні програє мелодію.