укррус

Телефони у Броварах

  Дерев'яна загорожа манеж
  Дерев'яна загорожа манеж
  Як це працює?

  Доставка: 70 грн

  Умови прокату

  Ви вносите заставу:

  400 грн

  авансовий платіж:

  550.00 грн

  - якщо у нас вперше;

  Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

  Дерев'яна огорожа манеж

  Авансовый платіж (+Застава) 1-7 днів 8–14 днів 15–21 день 22–30 днів далі
  550 (+400) = 950 грн 250 грн 370 грн 470 грн 500 грн 19 грн/доба

   Доставка по Броварах - 70 грн + сплата таксі 

  Коли малюки активніше починають освоювати навколишній світ, турбот у батьків стає більше. Як встежити за непосидючими, щоб вони не поповзли)) далеко, щоб не влізли ненароком туди, куди не слід. Так, потрібно доглядати за дітьми, але ж не спускати з них очей - просто неможливо. Крім догляду за дитиною, ніхто не скасовує мамам догляд за квартирою, татом, та й за собою в кінці кінців! :)

  Поставивши дерев'яну огорожу, мама може спокійно вийти в іншу кімнату, а дитина буде знаходиться саме там, де створена безпечна, але при цьому цікава для неї територія.

  Манеж парканчик можна поставити так, щоб перекрити вхід в інші приміщення. Можна орендувати його разом з матом, який йде в розмір з шестигранним манежем огорожею. Це актуально, коли немає теплої підлоги, з килимком, на якому можна полежати, попвзати, повозитись з іграшками.

    Є два варіанти по висоті манежу-огорожі.

   Це 72см - такі манежі варто обирати з хвірткою, особливо, якщо вам треба буде поставити його шестигранником. При такому розмірі досить незручно буде дістати малюка з манежу, особливо, якщо він буде возитися з іграшками по центру манежу.


  Звичайно, якщо ваш карапуз займе позицію за дерев'яною огорожею приблизно ось таку....

   

   

  ...то вилучити:) його звідти не складе труднощів. Тому при виборі манежу-огорожі - враховуйте його розмір і висоту. Щоб усім було зручно і вам і малюкам.

  Не забувайте про бабусь і дідусів!  
  Якщо ви вибираєте манеж на 10 см нижче - 63см висотою, то через нього досить легко просто переступити дорослій людині. Але беріть до уваги також вік ваших бабусь і дідусів.

  Чи буде їм це також зручно? Можна купити або взяти напрокат різні варіанти за кількістю секцій. від однієї - до скільки хочете)). Все залежить просто від ваших життєвих умов і ситуацій.

  Ну а створити цікаву територію в середині огорожі - праці для дбайливих батьків не складе! Додавши на цю територію іграшок і всяких цікавих корисних речей для малюків, ви також можете не переживати, що якісь деталі впадуть під меблі або ще куди далі. Все буде в одному місці і ніякі дрібні іграшки не загубляться.


  У яких ситуація може знадобитися дерев'яну огорожу для дітей? Або від дітей? ))

  Наприклад, якщо ви приїхали до Броварів з маленькою дитиною на пару тижнів або місяць, то сенсу в покупці, мабуть, не багато.

  Зато помістивши малюка в огорожу, ви зможете хоч піти зуби почистити спокійно :)

  Але якщо ви живете в Броварах і у вас досить активний карапуз, які не сидить на місці ні секунди, то без такої штуки вам явно не обійтися. Купіть собі новий і красивий манеж- дитяче огорожу і організуйте там велике особистий простір для улюбленого внука або "лапочки-дочки" ... У стандартній дитячому ліжечку ліжка 120 х 60 - явно їм буде тісно.